3-removebg-preview (8) 5-removebg-preview (3) 2-removebg-preview__5_-removebg-preview 4-removebg-preview (2)

Genital Estetik ve Dolgular

Genital estetik ve dolgular

Labioplasti – Vajinoplasti – Hudoplasti – G Shot

Bu operasyonlar yıllar içinde yenilikler katmış ve halen gününmüzde teknolojik gelişmelerle önü açık bir alandır. Mahramiyet ve ayıp düşüncesi ile oldukça öncelik sağlanmamasına rağmen kadınlarda yüksek oranda ilgi gösterilen ve ihtiyaç olan sorunlardır. Bu alanda en çok İç ve dış dudak estetiği (Labioplasti), Klitoris üzerindeki doku düzeltme operasyonu (klitoral hudoplasti), Vajina daraltma estetiği (vajinoplasti), Vajina beyazlatma (lazerle vajinada renk açma), G noktasını büyütme operasyonu (G spot ), Lazerle vajina yenileme operasyonu, Lazerle dış genital bölgeyi sıkılaştırma, Radyofrekans vajina yenilenmesi, Genital büyük dudaklara yapılan dolgu operasyonu (labia major dolgusu), Vajinada büyük dudaklar küçültme operasyonu olarak oldukça geniş bir alanı kaplar

Genital bölgedeki şekil bozuklukları Doğuştan kaynaklı genital bölgedeki gelişimine bağlı, Hormonal etki, geçirilen enfeksiyonlar Gebelik döneminde genital bölgede oluşan deformasyonlar dış genital bölgede küçük dudaklarda sarkmalar, renk değişiklikleri ve elastikiyet kaybı sonucu ve yırtılmalara bağlı görüntünün bozulmasına neden olabilir.Estetik bozulma sonunda Cinsel ilişki esnasında istenmeyen sesler çıkması, idrar kaçırma, vajinada kuruluk, erkeklerde peniste sertleşmeme ve aile içi sorunlar oluşur.

Bade ILGIN Antalyada Konyaaltı bölgesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde Genital Estetik Operasyonları Yapıyoruz, Genital estetik için uygulanan yöntemler; lazer ve cerrahi tedavi yöntemleridir. En sık vajinoplasti ve labioplasti yöntemleridir ancak hudoplasti ve vajinal ve dudak bölgelerine de dolgu yöntemlerini uyguluyoruz. Genital beyazlama konusunda Bade ILGIN Antalyada Konyaaltı bölgesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde destek sunuyoruz.– Labioplasti Lokal anestezi ile 30 dakika içinde işlemi gerçekleştiriyoruz. Kadın genital organının iç dudaklarındaki ( labium minus ) doğuştan veya çoklu doğumların travmasına bağlı sarkmayı bu yöntemle düzeltiyoruz.

vajinoplasti Lokal anestezi veya genel anestezi ile 30 dakika içinde işlemi gerçekleştiriyoruz. Kadın genital organının vajende genişleme ile meydana gelen sarkmayı bu yöntemle düzeltiyoruz.

Genital estetik ve dolgular, Labioplasti – Vajinoplasti – Hudoplasti – G Shot için Fiyat bilgisi alabiliriz. Bunun için 0505 402 70 32 nolu hattan konular ile ilgili daha detaylı bilgi alarak karar vermenizi sağlayabilirsiniz.