3-removebg-preview (8) 5-removebg-preview (3) 2-removebg-preview__5_-removebg-preview 4-removebg-preview (2)

Doğal Doğum

Doğal doğum, Ebe veya doula destekli doğum;

Doğaya dönmek aslında doğumun kendisidir. Yani normal özünde doğal doğumdur. Doğum kendi akışında bedende yolunu bulur ve %99 oranında sorunsuz ilerler. Hastalık ya da anormal bir sorun değildir. Doğum normalde doğal olarak müdahalesiz, kendi kendine başlar ve vücudun kendi seyrinde ilerler ve sonunda bebeğin çıkımı ile tamamlanır.

Operatör Doktor Bade ILGIN ile Gebelik takibi tıbbi koşullar izin verdikçe doğal doğumu tercih ediyoruz. Burada yapılması gereken, düşük risk gurubu gebeleri ayırmak ve süreci doğru şekilde izlemek, yaratılan aile, doğum destekçisi ve doktor Bade ILGIN üçgeninde anne ve bebeğinin fiziksel ve duygusal olarak desteklenmelerini sağlamaktır. Böylece doğal izlemde olan gebe dışardan müdahaleye maruz kalmadan, bebeğini tüm doğal hormonlarının etkisi altında doğurur ve bebeği ile güçlü bir bağ kurabilir. Yanı doğurtulmaz aslında doğurur.

Bu sebepledir doğal bir doğum seçerek ve sonrasında anne ile bebeğinin buluşması ve ten tene temas kurularak anne-bebek, baba-bebek ve anne-baba bağlamı için bir bağ kurulur. Bunun için yılların tecrübesi ile sizler için doğal doğum için en ideal şartları sağlıyoruz.

Doğal doğum fiyatları için 0505 402 70 32 nolu hattan konular ile ilgili daha detaylı bilgi alarak karar vermenizi sağlayabilirsiniz.